Restaurace TABULE
  • ggfdgd
Rezervace na telefonním čísle:775085986

Rezervace

Jak si zarezervovat místo u TABULE?

  • Telefonem v pracovní době na telefonním čísle:775085986 
  • Emailem:tabule@bluebit.cz 
  • Osobně v pracovní době na adrese:V současné době nemáme stálou provozovnu 
  • ... 
  • ... 

Rezervace obědů pro kolektivy v týdnu na dobu mezi 10:45 a 14:00 hod.

Rezervace pro kolektivy (více osob) v pracovní dny na dobu mezi 10:45 a 14:00 doporučujeme zamluvit minimálně 2 dny předem. V tuto dobu Vám můžeme nabídnout pokrmy z naší obědové nabídky. Pokud máte speciální přání, například byste chtěli jednotný pokrm nebo některá z jídel našich specialit, doporučujeme osobní návštěvu v naší restauraci a konzultaci Vašeho přání s naším šéfkuchařem. Bohužel nejsme schopni po dobu obědů 100% zajistit podávání našich specialit v plném rozsahu bez předchozí domluvy. Rádi Vám však naše speciality běžně uvaříme po ukončení vydávání obědů.

Rezervace na sobotu, neděli a svátky.

Rezervace na výše uvedené dny doporučujeme zamluvit minimálně 2 dny předem. V uvedené dny realizujeme i jiné kulinářské události, a proto Vám nemůžeme stoprocentně zaručit, že Vám budeme schopni vždy s rezervací vyhovět.

Rezervace celé restaurace.

Pro větší přátelská setkání si můžete zamluvit celou restauraci pro uzavřenou společnost. V tomto případě však požadujeme vratnou finanční zálohu, kterou Vám s radostí vrátíme v případě, že zaplníte alespoň 50% zamluvených míst.

Volná místa:

Přijmeme servírku nebo čišníka.

Do našeho kolektivu přijmeme na "brigádu" samostatného kuchaře. Pozice je vhodná i pro absolventy odpovídající školy, protože kuchaře zaučíme. Více na našem telefonním čísle.

© 2015 BlueBit.cz
Vytvořeno BlueBit.cz s použitím BlueBit.WebCore . Website Template základ na Templatemonster.com .